OZO restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru līdzās vienam no populārākajiem golfa klubiem Latvijā. Uzsverot tā atrašanās vietu, restorāna noskaņa radīta balstoties uz aktīvas atpūtas un dabas mīļotāju

 

OZO stāsts

Stāsts, kas neļaus jums vilties un ļaus izbaudīt lielisku laiku, servisu un ēdiena kvalitāti.

OZO restorāns ir plašs, gaišs un vizuāli viegli uztverams restorāns ar neatkārtojamu skatu uz Ķīšezeru līdzās vienam no populārākajiem golfa klubiem Latvijā. Uzsverot tā atrašanās vietu, restorāna noskaņa radīta balstoties uz aktīvas atpūtas un dabas mīļotāju.
Restorānā OZO ēdienkarte ir pieskaņota tam, kas redzams visapkārt. To raksturo plašums, daba un īpaši izmeklēti produkti no labākajiem Latvijas piegādātājiem. Restorānā iespējams baudīt īpašus uz oglēm gatavotus ēdienus.
Lai baudītu gan restorāna atmosfēru, gan ēdienu, nav obligāti jābūt golfa spēlētājam, OZO ir īsts atpūtas stūrītis ikvienam – gan tiem, kas vēlas aizmukt no pilsētas kņadas, gan tiem, kas vienkārši vēlas baudīt izcilu maltīti ar tikapt lielisku skatu.
OZO plašuma sajūtu rada videi pieskaņots dizains, telpu vieglums un gaišums. Restorāns ir iekārtots tā, lai maltīti varētu ieturēt gan divatā, gan lielākā draugu kompānijā un justos brīvi un relaksējoši. OZO kalpo arī kā ar golfu nesaistītu pasākumu rīkošanas vieta – kāzas, dzimšanas dienas, korporatīvie pasākumi un citas svinības.

Svinības un konferences

OZO ir vieta svinībām – OZO iekštelpās un terasē var rīkot kāzu ceremoniju, dzimšanas dienas ballītes vai korporatīvos pasākumus.
Mūs pieredze un mīlestība pret šo darbu nodrošina augstu servisu un ēdiena kvalitāti jebkuram jūsu svinību mirklim.
Mēs esam gatavi jūsu svinībām arī ārpus restorāna telpām, izbraukumu ēdināšana ir vēl viena mūsu sirdslieta.
Svinēt skaisti, garšīgi un bez rūpēm.

Atsauksmes

Par OZO golfa kluba restorānu

“Latvijas Lauku konsultāciju centra sadarbība ar OZO golfa kluba restorānu sākās 2016. gadā. Pa šiem četriem gadiem  tika kopīgi radīti daudzi augsta līmeņa pasākumi. Latvijas Lauku konsultācijas centra divdesmit piecu gadu jubileja Ādažu kultūras centrā, Zemkopības ministrijas rīkotās apbalvošanas ceremonijas “Sējējs”, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, VEF kultūras pilī, Kultūras pilī “Ziemeļblāzma”,  mežkopības nozares gada balva “Zelta Čiekurs” Siguldas kultūras centrā “Devons” un zivkopības gada balva  “Lielais Loms” Ādažu kultūras centrā.

Ja cilvēks svētkos nav labi paēdis, pie galda nejūtas aprūpēts un ēdiens nav svaigs,  garšīgs un skaisti noformēts, tad, diemžēl, svētki ir sabojāti…..

Ar to gribam sacīt, cik svarīgi ir sabiedriskajam ēdinātājam just katru klienta vēlmi ( bieži vien pat iegribu), saprast klienta ieradumus un tradīcijas, vecumu un profesionālās īpašības. Saprast klienta finansiālās iespējas un vienmēr atrast risinājumu.

Ar Ozo restorānu strādāt ir ļoti viegli. Jo visi Ozo restorāna darbinieki  ir sava amata meistari, komandas cilvēki, kuri ar smaidu tiek galā ar visām  problēmām un zina, ka apmierināts klients ir laba restorāna firmas zīme!”

www.llkc.lv

www.sejejs.lv

“Vēlos pateikties par lielisko servisu un vienreizējo maltīti.

Viss bija viss augstākajā līmenī, ciemiņi sajūsmā, kas man savukārt daudz nozīmē.

Paldies!

Līdz nākošajai reizei.”

Gints

“Golfs sākas un beidzas Kluba restorānā…
Ir pozitīva attieksme labs kontakts un tas veido piederības sajūtu !”

www.studioquantum.lv

www.laimoniscoaching.com

“Ozo golfa kluba restorāns sniedz sajūtu : “Tieši Jūs mēs visu dienu gaidījām!” Tā ir attieksme, pie kuras uzņēmuma vadība strādā un attīsta to savos darbiniekos. Smaids darbinieku sejās, patiesas rūpes par
klientu labsajūtu – par to, vai viss garšoja; vai ir vēl kādas vēlmes.
Ja izdodas satikt pašu saimnieku Eduardu Bogdanovu, tad zini, ka vienmēr jutīsies uzņemts kā mājās. Īpaši tas ir brīvdienu brančos, kur valda īsti ģimeniska atmosfēra. Priecē, ka uzņēmums aug un attīstās, domā par rītdienu – paplašina un labiekārto telpas, papildina ēdienkarti ar
jauniem ēdieniem. Uzņēmums, kas uzstāda sev augstus mērķus, tāpēc ar prieku un lepnumu atvedu uz šejieni arī savus viesus un zinu ar garantiju, ka viesiem patiks un vakars būs izdevies.
Paldies Eduardam par līdzšinējo sadarbību!

Ar cieņu,
Dace Briede-Zālīte
Jauniešu akadēmija Pacelt Pasauli

Book a table
Contact Details

Darba laiks

Pirmdiena - Svētdiena
8:00 – 21:00

 

>